czwartek, 21 marca 2013

Nowy cykl : polecamy zabawki!

Dziś chciałabym rozpocząć cykl związany z zabawkami, które z całym sercem wraz z Amelią polecamy!.

Zacznę od absolutnego "must have", jakim jest łuk do wózka/ bujaczka firmy Tinny Love. Jest on bowiem z nami od samego początku. Najpierw Amelia korzystała z niego odpoczywając w swoim bujaczku, a od już dobrych kilku miesięcy służy jej zarówno w czasie zabawy w łóżeczku jak i na spacerze! A co jest takiego wyjątkowego w tym gadżecie?

Moim zdaniem są to przyciągające uwagę dziecka kolory. Już jako miesięczna dziewczynka, Amelka nie mogła oderwać oczek od kolorowego kwiatuszka, słoneczka czy też wiatraczka... 

Później odkryła, że motylek przyczepiony do łuku całkiem fajnie "smakuje" a do tego jeszcze szeleści ! Następnie pokazaliśmy jej, że w motylku jest taka fajna kuleczka z drobnymi piłeczkami i można ją obracać! 

Następnie, któregoś poranka ( co nawiasem mówiąc bardzo mnie wzruszyło ) spróbowała poruszyć wiatraczek, ale nie tylko trzymając go za obudowę, a po prostu mocno pociągnęła kuleczką, służącą do napędzania wiatraczka !

Kolejną umiejętnością jaką Żabuszka nabyła bawiąc się tym łukiem, to wprawienie w ruch opisywanej wyżej kulki z piłeczkami ! Myślę, że do dziś jest to jej ulubione zajęcie, gdy ma w rączkach tą zabawkę.


Kolejną bardzo fajną cechą tego łuku jest regulowana rączka. Można przysuwać lub oddalać od dziecka dany element. Oprócz tego, Tinny Love jest niezwykle łatwy w przykręcaniu , co dla mnie jest bardzo ważne.

Z całą pewnością możemy więc zarekomendować łuk firmy Tinny Love dla Waszego dziecka!

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny!Właśnie myślałam żeby coś takiego kupić!Bardzo fajny pomysł z tymi zabawkami :)Hania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) co jakiś czas będę Wam coś polecać !

   Usuń
 2. Kupiłam!Dzisiaj do nas przyszedł,zobaczymy jak spodoba się Filipkowi :)Hania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaaa :) Mam nadzieję, że się sprawdzi tak samo jak u nas :*

   Usuń