czwartek, 7 marca 2013

Miroslava Duma


Miroslawa Duma to niespełna 28-letnia Rosjanka, z zawodu edytorka tekstów i dziennikarka.

 Obecnie z całą pewnością można ją nazwać ikoną stylu, znawczynią mody oraz kreatorką stylu...To tylko kilka określeń, które idealnie opisują sposób w jaki się prezentuje, w jaki się ubiera, w jaki wygląda... Ja zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i nie mogę oprzeć się pokusie przeglądania jej wspaniałych kreacji. W ostatnich miesiącach stała się najbardziej popularną i wpływową postacią, jest najczęściej fotografowaną osobą w świecie mody. Oprócz ciekawych i oryginalnych stylizacji charakteryzuje się także nietuzinkową urodą; jest piękna!! Nieprawdaż ?! :)

Myślę, że niejedna z nas chciałaby tak się prezentować! Ja jako szary żuczek musiałabym chyba obrabować bank, by móc pozwolić sobie na takie kreacje a zresztą dziwnie bym się czuła wyglądając jak milion złotych ;) Jednakże Miroslava może stać się inspiracją dla nas; być może kompozycja jej "looku" podpowie jak wykreować swój, własny oryginalny wizerunek...

Poniżej możecie zobaczyć kilka (wg mnie) najbardziej ciekawych stylowych inspiracji. Zwróćcie uwagę również na to, jak wspaniale wyglądała w czasie ciąży! Wiem, wiem... - ma na to fundusze, więc wydaje się, że to nic trudnego, ale czy na pewno? Czy każda gwiazda potrafi wyglądać tak oszałamiająco?

Uwielbiam ją !
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza