piątek, 17 maja 2013

Talerz z twarzą :)

Wybierając się na rodzinny obiad, wykwintną kolację czy też po prostu po to, aby smacznie zjeść poza domem niejednokrotnie zastanawiamy się gdzie się udać. Czy do kameralnej knajpki, czy też do znanej restauracji. Niewątpliwie wybór odpowiedniego miejsca ma znaczenie. 

Jednak, gdy znajdziemy się w miejscu, w którym możemy wybierać spośród potraw już przygotowanych, wybieramy zwykle te, które  z całą pewnością wyglądają na świeżo ugotowane. Często to estetyka ich wykonania wygrywa, a ślinka cieknie nam na widok tak przyrządzonych dań.

A co i jak jemy w naszych własnych 4 kątach? Jak podawać potrawy, by smakowały nam jeszcze bardziej,  a samo jedzenie sprawiało nam mnóstwo frajdy? Mam na to sposób - przedstawiam Wam talerz z twarzą !  :)) Moim skromnym zdaniem będzie to niezwykły pomysł na prezent zarówno dla maluszka, starszaka jak i dla dorosłego, który będzie mógł pobudzić swoją wyobraźnię! :) A żeby było sprawiedliwie na rynku jest dostępna wersja dla płci żeńskiej i męskiej :)) 

Spójrzcie sami :)) 

 I wersja dziewczęca ! :))
Talerzy z twarzą możecie szukać w internecie pod nazwą "Food Face Dinner Plates" . Kuszące jest dla mnie zrobienie takiego prezentu całej mojej rodzinie. Przy tak zastawionych stole, jedzenie musi być ogromną przyjemnością!

3 komentarze: