niedziela, 3 listopada 2013

Wielki talent mimi decoupage.

Dnia 5 sierpnia 2013 roku, chwil kilka po godzinie 23, tuż przed moim snem, a już po ostatniej butelce mleka Amelki, zajrzałam na chwil kilka na facebooka, by zobaczyć co w trawie piszczy. Miał być to moment, szybko look na ulubione strony...

ale WSIĄKŁAM !!!

Znalazłam się bowiem na blogu z samymi wspaniałościami, pięknymi pracami wykonanymi rękami niezwykle uzdolnionej mej koleżanki - Kai. Pewnie większość z Was ją już zna :  to założycielka bloga o magicznej nazwie mimi decoupage, której to od razu powiedziałam wprost, iż kocham jej prace. Są niezwykle dopracowane, precyzyjnie wykonane. I co najważniejsze - zostały wykonane z ogromną pasją i sercem! Kaja pewnie teraz przez skromność zaprzeczy swemu talentowi, ale nie wierzcie jej, tylko czytajcie, o czym ja Wam tu prawię ! :). 

Naszym pierwszym zamówieniem ( ale na pewno nie ostatnim ) była szkatułka/ pudełeczko na biżuterię lub inne szpargałki, którą chcieliśmy sprezentować małej Juleczce w dniu jej chrzcin. Byliśmy na nich obecni podczas ostatniej wizyty w Polsce :). Z niecierpliwością czekałam na odbiór przesyłki - otrzymałam ją w niezwykle szybkim tempie, cudownie zapakowaną i dopracowaną w najmniejszym szczególe. Przez cały czas pracy Kai nad naszym zamówieniem byłam z nią w stałym kontakcie. Każdą zmianę, pomysł dokładnie ze mną omawiała i proponowała kilka różnych opcji - by w końcu stworzyć pudełko idealne. Sami zobaczcie :)
A i dla Was Kaja przygotowała śliczną niespodziankę. W związku ze zbliżającym się Mikołajem i Bożym Narodzeniem chciałybyśmy jednemu, szczęśliwemu zwycięzcy wręczyć świątecznego konika na biegunach. Chcecie ?? Booo ja bym chciała !! :)

A co trzeba zrobić ?

1. Jeśli macie ochotę i podobają się Wam prace Kai, to zapraszam do polubienia mimi decoupage na facebooku : mimi decoupage .
2. Jeśli macie ochotę i chcecie pozostać dłużej w Krainie Paozji, to zapraszam również do polubienia mojej stronki Paozja.

Ważne :
3. Udostępnijcie posta oraz zdjęcie konika widoczne na moim facebookowym profilu.
4. Bawimy się od dziś, tj 3.11.2013 do następnej niedzieli 10.11.2013 roku do godziny 24.00
5. Szczęśliwego zwycięzcę wylosuję 11 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone na facebooku :).

Udanej zabawy i cierpliwości w oczekiwaniu na wyniki :*

2 komentarze: