środa, 13 listopada 2013

My się zimy nie boimy.

Jakiś czas temu na facebooku podpytywałam, gdzie zakupić ładną i przede wszystkim ciepłą kurtkę dla Amelki. Taką, w której nie będzie wyglądała jak bałwanek, ale też, której "środek" nie będzie jedynie modnym kożuszkowym wypełnieniem.

Po Waszych wskazówkach wybrałam się na sklepy i jak poszłam, tak zginęłam. A w zasadzie zginęły pieniądze z portfela, bo wróciłam do domu wtedy z 5 różnymi kurtkami ! :D Z założenia 3 z nich miały być oddane po konsultacji z Tatinkiem. Okazało się jednak, że oddałam jedynie 2, a 3 w szafie pozostać miały. 

Nie skończyło się jednak na tym, bo któregoś dnia trafiłam do Okaïdi i postanowiłam jedną z kurtek "zarowych" wymienić na lepszy model :). Oto na wieszaku czekała na mnie piękna szara kurtka, z cudownym puszkiem wokół kaptura, no i zakochałam się ! :) . Do tego już w sumie po zakupie okazało się, że kurtka ta jest dwustronna, co jeszcze bardziej mnie ucieszyło :). Super się także złożyło, bo do kolorystyki tej kurtki pasuje nam większość czapek, więc nie raz i nie dwa możemy zmieniać nasze stylizacje :). 

Poniżej zbiór zdjęć Tatinka z kilku różnych spacerów z Amelką :)
(Kurtka na tych fotkach pokazana jest od tej "drugiej strony" -  w sklepie znajdziecie ją w innej wersji, o takiej )

Myślę, że na pierwsze mrozy kurtka ta będzie odpowiednia. Na większe spadki temperatur mamy jeszcze dwie inne opcje :). Ale te Wam pokażę jak już zima przyjdzie, bo póki co głęboko w szafie są upchnięte. To znaczy tfu ! : są schowane do kartonów, bo przecież pakowanie i przeprowadzka w toku ! :P. Już w sobotę przewozimy nasze rzeczy do nowego mieszkania :))) .

6 komentarzy:

 1. Kurtek i płaszczy nigdy za wiele :D nie chciej wiedzieć ile Sofie ma w swojej szafie :D dziś przytargałam kolejny płaszczyk..
  Amelka coraz bardziej przypomina ciebie ;))
  Buziaki dla was

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzieś mi uciekają ostatnio Twoje posty! Ja też miałam problem z zakupem kurtki... w wyniku czego mamy kombinezon na sanki, płaszcz, jedną kurtkę sportową i jedną taką trochę puchową ale nie bałwankową... :D I weź tu bądź mądra :D

  OdpowiedzUsuń
 3. My na zimę mamy płaszczyk, futerko, kożuszek i kurtkę :)
  Dziecko ma kilka "wyjściowek" a matka wszędzie w jednym chodzi... Gdzie tu jest sprawiedliwość ja się pytam? :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, kochana ! Aż się poryczałam z waszego szczęścia ! Gratuluję, gratuluję paryskiego dzieciątka ! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam pięknie :) To dla mnie naprawdę wzruszające, że tak nam dobrze życzycie ! :) Trzymajcie kciuki!

  OdpowiedzUsuń